X
دور نما - دانستنی های تور های مسافرتی اروپا s

  • Contact
توضيحات :
اگر تجربه مهاجرت به کشورهای اروپائی را دارید , احتمال دارد نقص‌ متعددی جهت دریافت روادید نداشته باشید ولی در شرایطی‌که برای نخستین دفعه است که میخواهید به اروپا
1 2 3 4 5
نويسنده : مهرداد | دسته بندي : | نسخه قابل چاپ

تاريخ ارسال مطلب : 1398/7/15 - 00:20

اگر تجربه مهاجرت به کشورهای اروپائی را دارید , احتمال دارد نقص‌ متعددی جهت دریافت روادید نداشته باشید ولی در شرایطی‌که برای نخستین دفعه است که میخواهید به اروپا هجرت فرمایید , احتمال دارد ایراد روادید برای شما بدون شوخی باشد . ما درین مقاله علاوه بر ذکر نکاتی که درک کردن آن برای کلیه مسافران اروپا حتمی است , قصد داریم شایسته ترین کشورها برای هجرت اولی‌ها و شایسته ترین کشورها را برای افرادی که پیش از این به اروپا مهاجرت کرده اند را معرفی کنیم تا در مناسب‌ترین زمان و با شایسته ترین قیمت‌ها به اروپا هجرت نمایند .
پاریس , فرانسه :
طعام , مورخ , هنر , فرهنگ و تمدن و زیبایی که در هر کناره از پاریس می‌توان آن را رویت کرد و لمس کرد , دلایلی است که شما‌را مجذوب پاریس مینماید . بعداز مسافرت به پاریس , حتما لذت دوچرخه سواری در نزدیکی این شهر را به خودتان بدهید . شایسته ترین زمان هجرت به پاریس , ماه‌های ژوئن تا آگوست است . درین برهه زمانی , شاهد شایسته ترین آب و هوا خواهید بود!
فلورانس , ایتالیا :
جاذبه های تفریحی عالی‌ای را میتوانید در ایتالیا پیدا فرمائید ولی , فلورانس شهری است که حقیقتا نمی‌توانید به دیدار آن نروید . هنر و مورخ , جذابیت های شگفت انگیز , تورهای مواد غذایی و کلاس های پخت و پز غذاهای خوشمزه , شمارا به فلورانس می‌کشاند!
آمستردام , هلند :
پایتخت هلند در زمان سال همواره جذاب است . یک راءس شهر فوق العاده به همراه کافه‌ها , رستوران‌ها , موزه‌های دیدنی و پارک‌های تفریحی فوق العاده که لذت پیاده روی و دوچرخه سواری را به شما کادو می کند . در زمان ژوئن تا آگوست به هیچ عنوان به آمستردام هجرت نکنید .
بارسلون , اسپانیا :
شهر مورد‌علاقه فوتبال دوستان خوب , شب زنده داران , معماری‌های تاریخی و هنر عزیزان . پایتخت اسپانیا پربازدید ترین شهر این میهن است . در هر هنگامی که بدین شهر مسافرت فرمایید , با جمعیت متعددی از گردشگران مواجه خواهید شد البته ما به شما توصیه میکنیم


تور‌های ترکیبی و یا این که تورهای اروپا , غالبا در کشور‌های حوزه شینگن برگزار می شود . به‌این ادله که شما برای ورود به هر میهن , نیازی به به چنگ آوردن روادیدِ منقطع ندارید . ارزان‌ترین تور ترکیبی اروپا , برای 9 روز و در 3 شهر برگزار می‌گردد که مبنا بها آن از 800 یورو است . همینطور , بیشترین هزینه تورهای به دور اروپا , برای 12 روز و 4 شهر است که استارت ارزش از 1800 یورو هست .
شما در تورهای ترکیبی اروپا , زمان بیشتری برای تفریح و گشت و گذار خواهید داشت . همینطور به جای یک و یا این که یک مملکت , از یک سری شهر و میهن تماشا می کنید که‌این خویش مجال خیر و خوبی است .
تور لحظه پایانی اروپا , به هیچ عنوان!
تور لحظه نهایی به‌این معناست که شما روز جاری و یا این که فردا فراهم تکان باشید . در‌صورتی‌که که از گذشته روادید گرفته باشید , این کار شدنی است . ولی در‌حالتی که روادید نداشته باشید , حداکثر 1 ماه برای زمان رزرو وقت سفارت و 1 ماه را برای صادر شدن پاسخ روادیدِ خویش در لحاظ بگیرید . این نکته را در لحاظ داشته باشید که هیچ تفاوتی دربین مخارج تور‌های لحظه آخرین اروپا و تور های معمولی اروپا نیست .
پرداخت هزینه‌های روزمره تماما به شهر مقصد و تعداد روزهای اقامت مسافر داراست . با دقت به این که هتل‌های کشورهای اروپائی صرفا سرویس ها ناشتایی را دارا هستند , با محاسبه هزینه‌های خورد و غذا , اتوبار و گشت و گذار , حدودا دربین 60 تا 100 یورو برای هرروز همراه خویش داشته باشید .
شایسته ترین خط مش تقویت تاریخچه سفری , خرید تور ارزان اروپا است . غالبا تور‌های ارزان اروپا , ترکیبی نیستند و تنها در یک شهر برگزار میشود . غالبا تور‌های اروپایی ارزان برای 3 شب و 4 روز و در کشور‌های ایتالیا , اسپانیا و سوئیس برگزار می‌گردد . به صورت نمونه تور 3 شب و 4 روز اسپانیا , 450 یورو است .
بازسازی مجدد کپی


برچسب‌ها :